Služby

Ploché střechy, izolace 

Realizujeme fóliové střechy – ploché střechy, balkony a terasy s použitím PVC fólie, asfaltové střechy - ploché střechy, balkony a terasy za použití různých druhů modifikovaných nebo oxidovaných asfaltových pásů s vlastnostmi odpovídajícími požadavku zákazníka, střechy ze sendvičových panelů různých rozměrů, barev, povrchových úprav a různých druhů výplně.

Fóliové i asfaltové střechy provádíme na bytových domech, administrativních budovách, školách, halách, průmyslových objektech a obchodních centrech proškolenými pracovníky dle předpisů a norem s dlouholetou zárukou

Provádíme všechny klempířské prvky nejen na střechách, ale i na fasádách, lemování na výplních otvorů. Používáme různé druhy materiálu např. FeZn, TiZn, Al, Cu, a certifikovaný záchytný systém pro zajištění bezpečného pohybu na střechách při splnění všech zákonných požadavků.

V neposlední řadě zajišťujeme realizaci zemní izolace z foliových i asfaltových systémů na novostavbách i rekonstrukcích. 

Spolupracujeme se širokou škálou dodavatelů materiálů. Dokážeme tedy zajistit nejvhodnější typ materiálu i s ohledem na ekonomickou stránku při zachování kvalitativních standardů

1
1

Obvodové pláště

Realizujeme sendvičové fasády - provádíme opláštění a příčky ze sendvičových panelů vč. klempířských prvků a to nejčastěji na halách, obchodních centrech a průmyslových objektech. Používáme nejrůznější druhy a tloušťky panelů od různých výrobců, skládané pláště včetně klempířských prvků – kazety, tepelná izolace a vlnitý plech nebo fasádní lamely, Montujeme nejrůznější druhy ocelových konstrukcí, nejčastěji pomocné ocelové konstrukce pro fasády, výměny pro výplně otvorů a světlíky, požární žebříky se suchovody, ocelová schodiště. Umíme i nosné ocelové konstrukce pro menší haly. Vše děláme s povrchovou úpravou buď nátěrem nebo se žárovým zinkováním. Umíme také realizovat různé druhy světlíků, výlezů a výplně otvorů. . Montáž provádíme s kvalifikovanými pracovníky dle norem a předpisů v požadované kvalitě.

Trapézové plechy

Na halách a průmyslových objektech provádíme kromě zateplení a izolace také pokládku střešních trapézových plechů různých druhů, rozměrů a barev. Provádíme kvalifikovanými pracovníky dle statických předpisů a norem.

1
1

Generální dodávky

Realizujeme generální dodávky staveb včetně komplexního servisu souvisejících služeb pro stavební investory. Zajistíme potřebnou projektovou dokumentaci od studií až po její realizaci, inženýrskou činnost pro získání stavebních povolení, případně také kolaudaci stavby. Naší prioritou je kvalita všech dodávaných činností.

Revitalizace

Provádíme komplexní obnovení či oživení domů, které vlivem času a opotřebení již nevyhovují současným požadavkům na bydlení či provoz administrativních budov, budov občanské vybavenosti a průmyslových hal i skladů. Revitalizace nepředstavuje pouze výměnu stávajících nevyhovujících částí konstrukcí (okna, dveře, atd,) ale především snížení provozních nákladů domu a zajištění lepších podmínek na bydlení (tepelná pohoda, zvuková izolace). V rámci revitalizace zajišťujeme zateplení obvodového pláště, nová hydroizolace střešního pláště včetně zateplení, výměna klempířských prvků, výměna otvorových výplní – oken, balkónových dveří, vchodových dveří, obnova stávajících balkonů, teras, rekonstrukce společných prostor

1
1

Sanace betonových konstrukcí

Provádíme sanace betonových a železobetonových konstrukcí. Používáme nejmodernější sanační systémy a technologie.